KONST / Litografier / Färglitografi 13862045
nr 1386 2045
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT, 1987. Motivet: 43x55, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:36:10
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
22 mar